×

Minkowe przytulanki nie tylko do łóżeczka


   Nie tylko dorośli, ale i maluszki uwielbiają być otaczane pięknymi i przyjemnymi w dotyku przedmiotami. A piękna i milutka pościel sprawia, że chcemy w łóżku spędzać większość czasu. Dzięki pracowni Szyję Kolorowo i my mamy możliwość korzystania z pięknych, ręcznie szytych produktów do łóżeczka.


    Zestaw pościeli dziecięcej z wypełnieniem idealnie sprawdzi się zarówno w kołysce, łóżku niemowlęcym jak i w wózeczku. 
Ręcznie szyta, z przyjemnych dla skóry materiałów bezpiecznych dla dzieci, z uwielbianymi przez maluszki kolorowymi metkami dwustronna kołderka i podusia zadowolą nie tylko małych, ale i dużych. Z jednej strony bawełna, z drugiej milutki minki. Posłuży za kocyk i za kołderkę. 
Jest doskonałym  prezentem na chrzciny, urodziny, baby shower ze względu na swoje wszechstronne zastosowanie. Może pełnić funkcje kocyka, kołderki, czy nawet maty do zabawy.


    Do tego urocza chmurka, która  posłuży do zabawy i do dekoracji pokoju dziecięcego.  Julek położył ją na skrzyni z zabawkami i pełni funkcje oparcia, czasem też zabiera ją do swojego namiotu i wtedy jest podusią do tulenia. 
   Do malutkich rączek milusi kotek, sensorek uszyty z kolorowej bawełny w połączeniu z minky. Kolorowe metki zaciekawią maluszka i pobudza jego zmysły.
  Szyje Kolorowo wykona specjalnie dla Was takie zabawki-przytulanki, elementy wystroju pokoju dziecięcego, poduszki, kocyki dla maluszków. Wszystkie ręcznie wykonane produkty znajdziecie na  Facebooku.Copyright © 2016 Dziecięce Inspiracje , Blogger