×

Fenomenalne taśmy od Trefla

     Jeśli lubicie zmiany, cenicie oryginalność, chcecie rozwijać kreatywność swojego dziecka, jeśli Wasza wyobraźnia nie ma granic, to będzie coś dla Was.
Od niedawna Trefl ma swojej ofercie fenomentalne taśmy, które możemy wykorzystać na miliony sposobów. POP Taśmy w przeróżnych wzorach i kolorach możemy przyklejać, odklejać i umieszczać w kolejnych miejscach bez ryzyka zniszczenia powierzchni. 

Nasz Julek zakłada je na główkę uważając by nie spadły i ćwiczy równowagę, zakłada na rączki jako bransoletki, układa taśmowe wieże i okleja nimi białe kartki tworząc kolorowe kompozycje.
Również i nam rodzicom przypadły do gustu. A to jakie mamy pomysły na ich wykorzystanie przedstawimy Wam poniżej.
      Jeśli chcecie odmienić pokój swojego dziecka, nadać mu nowego, niepowtarzalnego charakteru koniecznie wypróbujcie POP Taśmy od Trefla. Wystarczy przykleić taśmę na krzesełko czy stolik i już można cieszyć się nowym mebelkiem. A gdy motyw się znudzi wystarczy odkleić taśmę, bez obaw, że zniszczy oklejoną powierzchnię.
     POP Taśmy to doskonały sposób na odmianę nudnego, białego  t-shirta. A co powiecie na rodzinne koszulki z jednakowym wzorem dla mamy ,taty i dzieci? Albo bardziej elegancką postać zwykłej bluzki? Podoba Wam się wersja z krawatem i kieszonką? 
     A jeśli macie w domu małego fana militariów możecie skorzystać z taśmy moro i stworzyć niepowtarzalną ramkę na zdjęcia podobna do naszej.
      Również stara zniszczona skrzynia nabrała nowego charakteru i spodoba się nie tylko małym mężczyznom, ale i tym większym.
     Dzięki takim kolorowym zakładkom do książek, na pewno nie zapomnimy, na którym rozdziale zakończyliśmy czytać dobranockę. Kolorowe zakładki proste do wykonania,a efekt zaskakujący.
     A co powiecie na taką dekorację dodatków na przyjęciu małej damy? Ozdobne słomki zachwycą nawet najbardziej wymagające księżniczki.     Teczka z rysunkami dziecka, z umowami, z przepisami kuchennymi mamy i jak ta wyjątkowa teczka taty Julka. Bez trudu stworzycie własne, spersonalizowane okładki zeszytów, notesów, teczek czy segregatorów.
     POP Taśmy są dobrym rozwiązaniem na oddzielenie przestrzeni w pokoju rodzeństwa, na oznaczenie konkretnych półek, pudełek. My mamy kilka jednakowych pojemników z zabawkami, a w każdym jest inna tematycznie zawartość. Taśmy ułatwiły nam oznaczenie ich tak, aby podczas porządkowania nie pomieszać zawartości.     Jak sami widzicie, pomysłów na wykorzystanie POP Taśmy jest tak dużo jak nas wszystkich. To gdzie ją przykleimy, w jaki sposób i w jakiej formie zależy tylko od nas. Ogranicznikiem może być tylko nasza wyobraźnia. Dajcie taśmę swoim maluszkom, przekonacie się sami jak pobudzicie tym ich kreatywność. A więc do dzieła !
POP Taśmy w przeróżnych wzorach i kolorach dzięki firmie Trefl możecie dostać już od kwietnia TUTAJ.Copyright © 2016 Dziecięce Inspiracje , Blogger