×

Pobudzające wyobraźnię klocki HOHO Studio

     Dziś mam dla Was propozycje na chłodniejsze dni w domu i na cieplejsze na świeżym powietrzu. Na piknik, do ogrodu, a nawet na plażę.
    Wyjątkowe, drewniane układanki stworzone przez rodziców Ingę i Grzesia, początkowo dla ich własnych dzieciaczków, teraz również dla nas wszystkich.
Piękne, od początku do końca ręcznie wykonane elementy, z dopracowanym każdym szczegółem, każda kreseczką zachwycają wszystkich, którzy mają je w rękach.


     Zwierzęta wiejskie-gra memory przenosi nas za miasto, w świat przyrody, świat zwierząt mieszkających na wiejskich podwórkach.
W środku pudełeczka znajduje się ręcznie napisana instrukcja do gry.
Memory to tylko jedna z propozycji na zabawę tymi uroczymi klockami. Z najmłodszymi możemy poznawać i nazywać zwierzątka,  naśladować odgłosy jakie wydają, możemy dzielić  je według przeróżnych kategorii.
Julek segreguje zwierzątka według własnych pomysłów. W jednym rzędzie są same kotki, w innym krówki, a w innym same ptaki w kolorze żółtym. Możliwości jest bardzo wiele. Wszystko zależy od inwencji i pomysłowości zarówno dzieci jak i dorosłych. 
     Stwórz sobie stwora to jeszcze jedna propozycja młodych rodziców Studia HOHO dla naszych dzieciaków. Przedziwne stwory mieszkają w pudełku. Gdy je opuszczą przeobrażają się w przeróżne dziwactwa. To jakiego potwora stworzą nasze dzieci zależy tylko od ich wyobraźni. A ta nie ma końca. Poszczególne klocki, na których widnieja ręcznie malowane włosy, ręce, brzuchy, czy oczy połączone ze sobą tworzą wręcz kosmiczne postacie, które tak bardzo lubią maluchy. 
     Ale stwory to nie jedyna możliowość zabawym klockami :) Budowanie wieży, rozstawianie kolorowych elementów, odwracanie i przekręcanie ich to fantastyczny pomysł na zabawę z tymi najmłodszymi dziećmi. 
Myślę, że nie trzeba udowadniać, jak pozytywny wpływ na rozwój maluszka mają klocki.
Nie tylko pobudzają fantazję dziecka, ale też rozwijają jego zdolności manualne, ćwiczą spostrzegawczość, koncentracje.  Klocki z HOHO Studio to samo dobro :)
A przy tym są ekologiczne, trwałe, nieco tradycyjne. Przywołują wspomnienia z dzieciństwa i są fajnym pomysł na prezent przekazywany z pokolenia na pokolenie. 
Zajrzyjcie na ich strone HOHO Studio oraz Fanpage.
Copyright © 2016 Dziecięce Inspiracje , Blogger