×

Noś się kolorowo !


     Sukienki są najbardziej kobiecym elementem damskiej garderoby. Od zawsze noszą je małe dziewczynki, nastolatki i dorosłe kobiety. Myślę, że nie ma damskiej szafy, w której nie znajduje się przynajmniej jedna sukienka. Jestem pewna, że jednym z pierwszych zakupów przyszłej mamy, która spodziewa się córeczki, jest właśnie zakup maleńkiej sukieneczki.
Producenci wymyślają coraz to ciekawsze kreacje. Możemy przebierać we wzorach, kolorach i fasonach. Ale jestem przekonana, że wiele z Was nie spotkało jeszcze ubranek, które Wam zaprezentuję. Oryginalne, wyjątkowe, bardzo kolorowe sukienki i tuniki z polskiej pracowni krawieckiej Supeł podbijają serca wielu małych dam.


     To nowe projekty, z nietuzinkowy wzorami,  kolorowe i zupełnie inne niż wszystkie.
Twórczynią kolekcji jest mama dwóch córek Alicji i Mai, które stały się jej inspiracją do tworzenia. Każdy projekt jest konsultowany z dziewczynkami, a nawet najmniejsza ich uwaga jest odzwierciedlona w ubranku.
    Sukieneczki i tuniki można nosić zarówno na co dzień, jak i podczas większych uroczystości. Z pewnością będą przykuwały uwagę, zwłaszcza innych kobiet :)
Przyjemne w noszeniu materiały, ciekawe fasony, pięknie uszyte i wykończone projekty sprawią, że każda kobieta i dziewczynka, która jest założy poczuje się wyjątkowo.
     Supeł, to doskonały pomysł na jednakowy ubiór dla mamy i córki, dla sióstr czy przyjaciółek.
Każda sukienka szyta jest indywidualnie, a każdy projekt może być taki jak zapragniemy.
     Ubranka z pracowni Supeł to odpowiedź na potrzeby małych i dużych dziewczynek .
Żaby, lwy, króliki to tylko kilka możliwości na odmianę swojego wizerunku.
Każdy znajdzie tu coś dla siebie, a twórczyni ubranek jest otwarta na Wasze propozycje.
Zachęcam do odwiedzenia Supłowego profilu na Facebooku.
Copyright © 2016 Dziecięce Inspiracje , Blogger