×

Kid's Biz Fair - Międzynarodowe Targi Artykułów dla Dzieci i Niemowląt

 Jest mi niezmiernie miło, poinformować Was, że Dziecięce Inspiracje objęły Patronatem Medialnym fantastyczne wydarzenie - Międzynarodowe Targi Artykułów dla Dzieci i Niemowląt  - Kid's Biz Fair.
     Kid's Biz Fair to dwudniowe spotkanie biznesowe, podczas którego zostaną zaprezentowane najnowsze propozycje z branży dziecięcej. 
Ponad 150 wystawców, czołowi producenci i dystrybutorzy z kraju i całego świata zaprezentują najnowsze propozycje, produkty, akcesoria dla dzieci i niemowląt.

Podczas Targów zostanie wystawionych wiele marek i pokazane najnowsze trendy.
Będą one zaprezentowane w kategoriach:
·         ·         zabawki indor,
·         zabawki outdoor,
·         meble,
·         tekstylia,
·         odzież,
·         obuwie,
·         edukacja,
·         higiena,
·         eko,
·         okres niemowlęcy.

     Organizatorzy zadbali o to, aby wydarzenie odniosło niewątpliwy  sukces, poprzez:
·         Doskonały termin targów – koniec sierpnia to odpowiedni czas na zaprezentowanie oferty obowiązującej w drugiej połowie, nowych kolekcji,  a także atrakcyjny termin pod względem przeprowadzania kontraktacji przedświątecznych , związanych chociażby z prezentami gwiazdkowymi,
·         Lokalizacja  targów – hala wystawiennicza EXPO XXI – jest to jeden z najnowocześniejszych obiektów targowych, idealnie skomunikowany, znajdujący się w centrum Warszawy .
·         Gala Kid’s Biza Awards, podczas której zostaną wyłowione najlepsze artykuły i akcesoria dla dzieci i niemowląt.
·         Warsztaty, szkolenia, konferencje, podczas których będzie można zdobyć cenną wiedzę, wymienić doświadczenia  i uzyskać  odpowiedzi na nurtujące pytania od trenerów i specjalistów odpowiednich dziedzin.

Otwórzcie kalendarze, zapiszcie termin i spotkajmy się na targach Kid’s Biz Fair! w Warszawskim EXPO XXI!


www.kidsbizfair.com oraz  www.facebook.com/KidsBizFair 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Dziecięce Inspiracje , Blogger