×

Sandałki idealne na lato

     Przy ostatnich, niezwykle wysokich temperaturach nie wyobrażam sobie noszenia zakrytych butów. Zarówno my, jak i synek postawiliśmy na sandały.
I mimo, że Julek początkowo nie chciał założyć innych bucików jak jego ulubione, dość mocno zabudowane ze Spidermanem, tak bardzo szybko przekonał się do odkrytych butów. Teraz, gdy wychodzimy z domu, na jego nóżkach goszczą bardzo wygodne sandałki. Myślę, że Julcio  sam poczuł różnicę, komfort noszenia, sam się przekonał jakie buciki są odpowiednie na taką porę roku.

     O tym jak ważne jest odpowiednie obuwie wiemy chyba wszyscy. Jestem przekonana, że każdy z nas, przynajmniej raz sparzył się kupując nie najlepsze buty. Konsekwencją tego mogły być otarcia, odciski, ból stóp, a czasem nawet łydek. Nieodpowiednie obuwie może doprowadzić do skrzywienia czy deformacji stóp. Jest to szczególnie istotny temat w przypadku dzieci.
Ich stópka kształtuje się przez pierwszych osiem lat życia. Jeśli my, rodzice nie zadbamy o odpowiednie buciki, możemy doprowadzić do zniekształcenia nóżki i wielu problemów w przyszłości.
     Sandałków ma rynku jest całe mnóstwo, jak zatem wybrać takie, które będą odpowiednie dla dziecka? Sandałki przeważnie zakładamy na gołą nóżkę, dotykają bezpośrednio skóry, dlatego powinniśmy dokładniej im się przyjrzeć przed zakupem.
Najlepiej byłoby, gdyby dziecko mogło przymierzyć buciki, dobrać odpowiedni rozmiar, przejść się kawałek w nich, aby przekonać się czy są wygodne. Jeżeli kupujecie buty w sklepach wysyłkowych, pamiętajcie, aby odpowiednio wymierzyć nóżkę dziecka i sprawdzić, czy jest możliwość wymiany lub zwrotu towaru.

Julek nosi sandałki Bobux. Jak dla mnie są idealne.
 • Nie obcierają, nie uwierają, nie uciskają maleńkiej stópki dziecka
 • Są bardzo wygodne - Julcio w nich spaceruje, biega, skacze i jest przy tym ogromnie szczęśliwy. Buciki mają odpowiednio wyprofilowany kształt nawiązujący do kształtu stopy maluszka
 • Wykonane są z wysokiej jakości naturalnej skóry - nóżka oddycha, nie poci się. Również wkładka bucików wykonana jest ze skóry naturalnej, co z pewnością zwiększa komfort noszenia sandałków.
 • Są bardzo lekkie - jeden bucik waży zaledwie 85 g - praktycznie nie czuć ich na nodze
 • Zapinane są na regulowany rzep, dzięki czemu Julcio sam może je włożyć i zdjąć. I sprawia mu to dużo satysfakcji. Podczas zabaw w piaskownicy, specjalnie wraca na ławkę, aby wysypać piasek  z bucików, a później dumny prezentuje samodzielnie zapięte sandałki.
     Dbajmy nóżki dzieci, ponieważ będą służyły im przez całe życie. Jeśli my zadbamy o nie,teraz,  kiedy są jeszcze malutkie, z pewnością zaowocuje to w przyszłości. Dzieci unikną bólu, biegania po lekarzach i nie potrzebnego stresu.
     Sandałki, takie jak nasze dostaniecie w sklepie BOBUX. Model bucików, które nosi Julek to Reef Sandal Navy. W sklepie internetowym znajdziecie instrukcję jak prawidłowo zmierzyć stópkę dziecka, aby dobrać odpowiedni rozmiar bucika. Jest też możliwość wymiany na inny rozmiar, jeśli okaże się, że coś nie pasuje. 

4 komentarze:

 1. My w tym roku kupilismy Kai zwykłe, choc nie tanie sandałki. Pochodzila 2 dni- nóżki odparzone, czerwone i szczypiące :((( dramat. Na przyszły sezon napewno kupimy coś sprawdzonego

  OdpowiedzUsuń
 2. Wazne jest żeby buciki nie ocierały dziecko i nie męczyły. lepiej wydac trochę więcej a zapewnić stopie odpoiwedni rozwój. świetne buty !

  OdpowiedzUsuń
 3. Od zawsze mamy bobux, nosimy bez skarpetki, nie zdarzyło nam się żadne obtarcie lub odcisk.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Dziecięce Inspiracje , Blogger