×

Trix Track - niezwykle wciągające kulodromy


     Z kulodromami Trix Track spotkaliśmy się po raz pierwszy podczas targów Kid's Biz Fair w Warszawie. 
  Odwiedziliśmy tam stoisko Wonderworld i zostaliśmy przy nim na dłużej :)      Kolorowe, drewniane zabawki zachwyciły nie tylko nas, ale przede wszystkim Julka. 

Od samego początku zainteresowały go kulodromy - klocki i tory, z których można tworzyć najróżniejsze trasy, przeszkody i tunele dla pędzących kulek. Elementy zabawki są ekologiczne, wykonane z drewna kauczukowego i plastiku, pomalowane niezwykle barwnymi, nietoksycznymi farbami.   Kulodromy to jedna z zabawek, która wciąga do zabawy całą naszą rodzinę, łącznie z dziadkami, którzy odwiedzają Julka :). 
      Posiadamy trzy zestawy Trix Track:
Safari Track, to jeden z większych zestawów, pełen kolorowych zwierzątek. Klocki i tory uzupełnione są żyrafą, słoniem,a także krokodylem, z których każde pełni inną rolę.
www.planetaz.pl
2 Ways Flipper, fantastyczny, dość prosty w budowie kulodrom, z dwoma trasami i dużą ilością prześcigających się kulek.
Glow & Roll, świecący w ciemności Trix Track, bardzo prosty w budowie, z młynem i zjeżdżalnią.

www.planetaz.pl

Co takiego jest w tych kulodromach, że są tak fenomenalne? Nie ma jednej odpowiedzi :) Trix Track to konstrukcje ponadczasowe, które kochają dzieci, młodzież i dorośli. Niesamowicie wciągają i angażują do zabawy wszystkich członków rodziny :) Klocki i pozostałe elementy połączone ze sobą tworzą labirynty, przeszkody, tunele i zjeżdżalnie po których poruszają się drewniane kulki. Julek jest zachwycony kulodromami. Wprawia w ruch wszystkie zestawy, puszcza kulki i z uwagą śledzi ich los. Oczywiście niebieska (ulubiona Julcia - jak wszystko co jest niebieskie) zawsze powinna wygrać wyścig :)
Możliwości tworzenia i łączenia poszczególnych zestawów jest wiele. W ulotce dołączonej do opakowania są propozycje jak przy użyciu 2, 3, a nawet więcej Trix Tracków stworzyć niebanalną konstrukcję. 
www.planetaz.pl
     Początkowo i u nas powstawały wzorcowe budowle, dokładnie takie jak na rysunkach. Szybko jednak Julek z tatą zaczęli tworzyć konstrukcje, jakie rodziły się w ich głowach. I tak powstały kulkowe tory według autorstwa moich chłopaków :)
     Julcio uwielbia swoje Trix Tracki. Cichutko i cierpliwie układa tory dla kulek, za to z ogromnym entuzjazmem, który słychać w sąsiednich pokojach, opuszcza kulki i kibicuje swoim wybranym kolorom wołając szybciej, szybciej.
    To niezwykle edukacyjna zabawka. Uczy maluszka (i dorosłego) cierpliwości, pobudza wyobraźnię i rozwija kreatywność. Uczy logicznego myślenia, przewidywania i planowania. Ćwiczy precyzję i motorykę małych rączek i paluszków. A przy tym wszystkim wywołuje ogromne emocje i sprawia dużo radości :)
     Kulodromy Trix Track to zabawki uniwersalne, spodobają się zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom. To jedna z moich propozycji na prezent mikołajkowy i pod choinkę. Teraz, kiedy w okresie przedświątecznym producenci zabawek prześcigają się w dotarciu do klienta, warto zastanowić się i na spokojnie wybrać odpowiedni  prezent dla maluszka. A firma Wonderworld oferuje nam nie tylko ładne, ekologiczne i rozwijające zabawki, ale przede wszystkim sprawiające dzieciom radość.
     Takie jak nasze, a także inne propozycje kulodromów zajdziecie w sklepie internetowym Wonderworld - PlanetaZ
2 komentarze:

  1. Nasze dzieciaki potrafią wykorzystać wszystkie klocki - od Lego po kolejkę Brio - ważne, żeby było zbudowane przez całe mieszkanie. Potem idziesz do pokoju, niesiesz pranie czy coś do jedzenia i tylko patrzysz w co wdepniesz.

    OdpowiedzUsuń
  2. Po przeczytaniu tego tekstu kupiłam Dawidowi tą zabawkę na Mikołajki. Jutro dostanie i już nie mogę doczekać się jego reakcji. Gosia

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Dziecięce Inspiracje , Blogger