×

Spotkanie Klubu Mam Ekspertek podczas KID'S TIME

      Już niespełna 2 tygodnie pozostały do VII Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KID'S TIME. Jak już wiecie Dziecięce Inspiracje objęły patronatem medialnym to wydarzenie i przygotowujemy się do oceny produktów, o które tak często pytacie. 
      Kieleckie Targi Kid's Time 2016 będa wyjatkowe nie tylko pod względem rekordowej liczby wystawców czy premierowych produktów, ale pierwszy raz w historii Targów odbędzie się niezwykle prestiżowe Spotkanie Klubu Mam Ekspertek.
Inicjatorami spotkania są: portal Zabawkowicz.pl, który od lat wspiera rodziców w wyborze najlepszych artykułów dziecięcych oraz organizatorzy Targów Kielce.

     Targi Kid’s Time to wielki festiwal produktowych nowości, gdzie mamy blogerki będą mogły zobaczyć  najnowsze trendy wśród zabawek, wózków, fotelików, tekstyliów i artykułów dla najmłodszych. Swoje premiery będą miały także firmy z różnych zakątków świata.
     Podczas spotkania mamy będą miały również możliwość wymiany wiedzy z profesjonalistami oraz udziału szkoleniach branżowych.
Na samo spotkanie zgłosiło się ponad 20 firm, więc na pewno będzie możliwość zobaczenia i poznania najnowszych produktów, które pojawią się na naszym rynku.  Dzięki takim inicjatywom (a przede wszystkim fantastycznym recenzjom produktów, które pojawią się po spotkaniu na stronie wyborrodzicow.pl), inni rodzice otrzymają cenne i wartościowe wskazówki na temat najnowszych produktów, ich bezpieczeństwa, jakości, funkcjonalności czy designu.
Udział w tym niesamowitym wydarzeniu, to wielkie przeżycie, jak również możliwość przyszłościowego spojrzenia na rynek akcesoriów dziecięcych.

      Klub Mam Ekspertek na pewno podzieli się z Wami swoją wiedzą, dzięki czemu rodzice będą mieli łatwiejszy wybór z ogromnej liczby produktów dla dzieci znajdujących się na naszym rynku. 
A na naszym blogu spodziewajcie się obszernej relacji ze spotkania blogujacych mam.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Dziecięce Inspiracje , Blogger