×

Doskonała i niezwykle kreatywna zabawa z przyssawkami Squigz

Przyssawki Squigz, "silikonowe" klocki po raz pierwszy widziałam na stoisku Kolorowych Baloników podczas targów Kid's Biz Fair w Warszawie. Od samego początku wzbudziły zainteresowanie Julka, myślę, że przyczyniała się do tego ich żywa, wesoła kolorystyka i ciekawe konstrukcje jakie tworzyły. Od kilku miesięcy przyssawki są też u nas i każdego dnia pobudzają wyobraźnię Julcia, rozwijają kreatywność, uczą i ćwiczą motorykę małych rączek. 
Przyssawki Squigz to małe klocki o różnych kształtach i intensywnych kolorach, które zachęcają dzieci do zabawy. Stworzone są z bardzo giętkiej gumy silikonowej, która umożliwia tworzenia prawdziwych dzieł małego odkrywcy :)Przyssawki Squigz można przyczepić do każdej gładkiej powierzchni - do szafek, luster, stolików, podłóg, a nawet ścian. Nie pozostawiają śladów i nie brudzą powierzchni, do których są przyczepione - ma to istotne znaczenie, szczególnie kiedy dziecko montuje je, gdzie tylko popadnie :)

Zabawa przyssawkami jest niezwykle kreatywna i rozwijająca. Julek codziennie tworzy nowe konstrukcje i może nie są one bardzo skomplikowane to widać jak bardzo pobudzają wyobraźnię dziecka. U nas z przyssawek powstały już tory, autostrady, parkingi, domki, podesty na autka, a nawet podkładka na talerzyk z owocami :) Tu nie ma ograniczeń, możemy tworzyć wszystko to co podpowie nam wyobraźnia :) 
Przyssawki są też ciekawą formą pomocy naukowych. Julek segreguje kolory, liczy przyssawki, tworzy z nich koła, kwadraty, trójkąty.
Przyssawki Squigz funkcjonują podobnie jak klocki. Możemy je dowolnie łączyć poprzez innowacyjny sposób jakim jest przysysanie, a każde połączenie i rozdzielenie ich wydaje charakterystyczny odgłos "strzelania". Silikonowe klocki dostarczają mnóstwo zabawy nie tylko dzieciom, ale też dorosłym. To świetny sposób na wspólne spędzenie czasu w deszczowy dzień, podczas zimowych wieczorów i gorącego odpoczynku na plaży. Możemy się bawić w domu, w samochodzie, w ogrodzie, na podwórku i wszędzie tam, gdzie tylko zabierzemy pudełko z zabawkami :)

Przyssawki w różnych zestawach, z różnymi wzorami i kolorami znajdziecie w sklepie Kolorowe Baloniki, a także na Facebooku


9 komentarzy:

 1. świetne sa juz widzę moja córcie 4 latke jak przylepia gdzie popadnie;)bardzo fajna zabawa widze;) pozdrawiam Monika Flok

  OdpowiedzUsuń
 2. Klocki przyssawki są super! Pomysłów na ich wykorzystanie tyle ile wymyślających ;) Wersja "pełnowymiarowa", chyba jeszcze fajniejsza bo moc przysysania ma większą. U nas bawi się nie tylko dzieciarnia ale i Mamusia, tak dla relaksu, żeby zająć ręce gdy głowa pracuje.

  OdpowiedzUsuń
 3. Klocki przyssawki są super! Pomysłów na ich wykorzystanie tyle ile wymyślających ;) Wersja "pełnowymiarowa", chyba jeszcze fajniejsza bo moc przysysania ma większą. U nas bawi się nie tylko dzieciarnia ale i Mamusia, tak dla relaksu, żeby zająć ręce gdy głowa pracuje.

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam czy to są przyssawki mini ?te które dostępne są w zestawie 75elementowym ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyssawki, które my mamy to te z poniższego linku:
   http://kolorowebaloniki.pl/index.php?route=product/product&path=60_130&product_id=108

   Usuń

Copyright © 2016 Dziecięce Inspiracje , Blogger