×

Stolik wodny Statek Piracki - idealne rozwiązanie dla wszystkich kochających zabawy z wodą

Jak tylko robi się cieplej za oknem, zakładamy buty i wychodzimy na świeże powietrze. Julek uwielbia spacery, jazdę na rowerze i deskorolce, wygłupy na placu zabaw i niezwykle twórczą zabawę w piaskownicy :) I tak samo jak wiele dzieci uwielbia zabawy z wodą. Jak nie biega za nami ze zraszaczem do kwiatków, to przelewa wodę z wiaderka do miski, podlewa roślinki, albo rzuca kamyczkowe "kaczki" do kałuż :)
Dla wszystkich maluchów, które podobnie jak Julcio zachwycają się wodą, marka Little Tikes stworzyła kilka idealnych rozwiązań w tym temacie. Jednym z nich jest Stolik Wodny Statek Piracki - istny raj dla dzieci :)
Mimo, że mieszkamy w bloku i nie mamy swojej działki to dużo czasu spędzamy w ogrodzie moich rodziców. Kiedyś dominowały w nim drzewa, kwiaty i krzewy, a odkąd rodzice zostali dziadkami w ogrodzie jest już piaskownica, zjeżdżalnia, domek do zabawy i od niedawna piracki stół wodny.


Zamiast masy misek, kubków i garów mamy świetny statek, z masą dodatków, figurek  i różnorodnych funkcji. Maluchy mogą wlewać wodę do pojemników,  przelewać ją, tworzyć wodospady, puszczać statki - doskonałą zabawę może ograniczać tylko wyobraźnia :)Do samego statku dołączone są ruchome elementy takie jak: centralny maszt z pompą tłoczącą wodę, który następnie tworzy fontannę, elektryczna pompka wprawiająca wodę w ruch, czy tryskająca wodą armatka wodna :) Do tego dołączeni są dwaj piraci, delfinek, koło ratunkowe, ponton, kubeczek do nabierania wody i sitko - wszystko to, co przydaje się podczas dziecięcych zabaw wodnych :)

Pomimo, że docelowo statek stworzony jest do zabawy wodą, u nas chłopcy zrobili sobie też w nim mini piaskownicę. Nie stanowi to najmniejszego problemu. Jest miejsce na stawianie babek, piasek nie zatyka otworów i bez problemu można go później wysypać, a statek wystarczy przepłukać wodą.
Jak będzie cieplej na dworze to zapewne woda będzie tu dominowała cały czas:)


Uśmiechnięci piraci wcale nie muszą kojarzyć się z negatywnymi bohaterami bajek. Kolorowe figurki mogą stać się bardzo pozytywnymi postaciami, z którymi zaprzyjaźnią się nasze dzieci. Ruchoma kotwica, którą można wyciągnąć, psikająca armata, zjeżdżalnia, kołowrotek, psikający delfin nie tylko angażują dzieci do kreatywnej zabawy, ale przede wszystkim sprawiają im ogromną frajdę :) 


Statek posiada korek, który umożliwia łatwe wylanie wody ze statku. Nie trzeba demontować i odwracać stolika, żeby zmienić wodę, a wystarczy podstawić miskę, do której wszystko spłynie - nawet piasek z wodą :) 
Stolik wodny Statek Piracki to pomysł na  wesołą, wielogodzinną zabawę, która zachwyci nie tylko dzieci :)


8 komentarzy:

 1. Rewelacyjny, naprawdę świetny jest, cena też dość wysoka ale widzę wart tego,MonikaFlok

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. My jesteśmy bardzo zadowoleni :) A Juluś jeszcze bardziej ;)

   Usuń
 2. Moja córka miała taki sam u dziadków. Potwierdzamy, świetna zabawa. W tym roku już chyba będzie za duza. Zapraszamy do nas www.mama-to-wie.pl.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Dziecięce Inspiracje , Blogger