×

Jaka mama taka córka - wyjątkowe koszulki dla całej rodzinny


  Jednakowe ubrania dla dzieci i rodziców cieszą się coraz większą popularnością. Ja sama jakiś czas temu rozglądałam się za czymś dla nas i Julcia, ale skończyło się na samych poszukiwaniach. O tym temacie przypomniała mi siostra, która w jednakowe koszulki „ubrała” całą swoją rodzinę, a Hani założyła maleńkie body. Jak się okazało, te świetne i niezwykle twarzowe ubrania wykonuje Kasia, prowadząca sklep jakamama.pl, mieszkającą również w Starachowicach.

  Takie same ubrania dla maluszków i rodziców to świetna sprawa! Nie uważam, że powinniśmy cały czas ubierać się identycznie, ale jest to bardzo fajny pomysł na rodzinną sesję zdjęciową, na wspólne wakacje, na rodzinny spacer w parku, na oryginalny prezent pod choinkę, na Dzień Mamy czy na Dzień Taty. 
  Dzieci uwielbiają naśladować dorosłych i z pewnością możliwość założenia takiej samej koszulki jaką nosi mama czy tata sprawi maluszkowi dużo radości. 
   Koszulki to nie jedyne produkty jakamama.pl :) W swojej ofercie posiadają również srebrne naszyjniki oraz bransoletki dla mamy i córki oraz dla taty i syna. Na bransoletkach znajdują się motywy serca lub koniczynki, które symbolizują miłość, szczęście i wyjątkowość rodzicielstwa. Grawer wykonany na bransoletkach "jaka mama taka córka" i "jaki ojciec taki syn" podkreślają więź jaka łączy rodzinę, a  tym samym sprawiają, że wisiorki nie są przypadkową biżuterią, a stworzoną specjalnie dla kochającej się rodziny. 
   Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Jeśli szukacie oryginalnego prezentu dla bliskich, który bez wątpienia wywoła uśmiech na ich twarzy, zajrzyjcie do jakamama.pl :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Dziecięce Inspiracje , Blogger