×

Znak Jakości KidZone

   W tym roku po raz kolejny objęliśmy patronatem medialnym fantastyczny projekt - Znak Jakości KidZone
To już V edycja projektu, którego celem jest wyróżnienie i promocja firm zajmujących się produkcją, sprzedażą i usługami skierowanymi do rodzin, w szczególności do dzieci.
Ambasadorami projektu są znani i lubiani rodzice: kompozytor Piotr Rubik, prezenterka Paulina Sykut-Jeżyna, psycholog Maria Rotkiel, modelka Kamila Szczawińska, bloger Michał Będźmirowski, czyli Modny Tata.
   Udział w projekcie wiąże się z możliwością uzyskania przez firmę prestiżowego wyróżnienia (Znak Jakości KidZone) ogólnopolską kampanią promocyjną dla Laureata oraz wieloma korzyściami wizerunkowymi.
Podsumowaniem każdej edycji projektu jest uroczysta Gala Finałowa z udziałem Laureatów projektu, przedstawicieli biznesu, show-biznesu oraz licznych mediów.
Znak Jakości KidZone niesie za sobą szereg korzyści wizerunkowych oraz wymiernych działań promocyjnych i reklamowych realizowanych na rzecz Laureatów. 
Laureaci tego wyróżnienia wzmacniają swoją pozycję na rynku, stając się bardziej wiarygodnymi i utożsamianymi z najwyższą jakością oferowanych przez siebie produktów i usług.
Znak Jakości KidZone pozytywnie wpływa na zaufanie rodziców, którzy w naturalny sposób preferują produkty i usługi o potwierdzonej przez niezależny podmiot jakości.
Znak Jakości KidZone jest symbolem najwyższej jakości i wiarygodności, daje firmie szereg korzyści wizerunkowych i miejsce w elitarnym gronie liderów rynku.  
   Do 20 grudnia firmy mogą zgłaszać swoje propopozycje, a w styczniu 2017 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędzie się uroczysta Gala Finałowa.
Więcej informacji o projekcie uzyskacie na stronie KidZone.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Dziecięce Inspiracje , Blogger