×

Hauck Duett 2 - wózek dla dzieci rok po roku

    Oferta podwójnych wózków dla dzieci jest coraz szersza i dotyczy już nie tylko klasycznych wózków bliźniaczych, ale też tzw. wózków roku po roku, dla dzieci z małą różnicą wieku. Jeśli mamy w domu niemowlę i przedszkolaka, może nam wystarczyć dostawka do wózka-platforma, na której starszak będzie mógł odpocząć podczas długiego spaceru. Trudniej jest kiedy różnica wieku pomiędzy dziećmi jest mniejsza i wtedy z pewnością roczne czy półtoraroczne dziecko będzie potrzebowało miejsca, w którym może usiąść, odpocząć, położyć się i przespać.
     Niemiecki producent wózków dziecięcych Hauck stworzył model dla dzieci z niewielką różnicą wieku - Hauck Duett 2. Wygodny, praktyczny, kompaktowy wózek 2 w 1. 
    Może być zarówno wózkiem pojedynczym, jak i podwójnym. Kiedy wybieramy się na spacer z jednym dzieckiem, bez problemu możemy wypiąć dolną część, a w górnej przewozić zarówno noworodka, jak i starsze, nawet 2-3 letnie dziecko. 
Kiedy dziecko podrośnie, gondola może zostać przekształcona w spacerowkę z pasami bezpieczeństwa. 
   Dolne siedzisko jest odpowiednie dla dzieci od 6 miesiąca życia do osiągnięcia maksymalnej wagi 15 kg, czyli mniej więcej ukończenia 2-3 latek. Jest to więc wózek, który może naprawdę długo posłużyć mamom mającym jedno dziecko i w niedługich planach kolejne.
   Duża gondola (dł. 83 cm) zapewni maluszkowi komfort i wygodę, a regulowane siedzisko spacerowe i podnóżek umożliwiają rozłożenie siedziska do pozycji leżacej. 
 Pałąk z możliwością montażu zarówno na gondoli, jak i spacerówce zapewnia bezpieczeństwo i pozwala na przymocowanie ulubionych zabawek dziecka. 
    Hauck Duett 2 oferuje różne możliwości montażu wózka, dzięki czemu z łatwością przystosujemy go do indywidualnych potrzeb dzieci i rodziców. 

  Duża budka chroni dziecko przed wiatrem, chłodem i promieniami słonecznymi. Budkę można rozsunąć za pomocą zamka błyskawicznego, co nie tylko zapewnia cyrkulację powietrza (istotną szczególnie w gorące dni), ale też umożliwia podgląd maluszka. Cienka siateczka, która pojawia się po rozsunięciu budki, chroni przed niechcianymi insektami. 
  Piankowe, skrętne koła zapewniają wygodne manewrowanie wózkiem, co przydaje się szczególnie w wąskich sklepowych alejkach i centrach handlowych. Dodatkowym ułatwieniem są przednie koła obracające się o 360 stopni. Tylne koła zabezpieczone są błotnikami, które chronią dziecko w niższym siedzisku nie tylko przed zabrudzeniem, ale też przypadkowym dotknięciem kół. 
 Wychodząc z dzieckiem z domu zazwyczaj zabieramy dużo "najpotrzebniejszych" przedmiotów, a jeszcze więcej pakujemy, kiedy wychodzimy z dwójką maluchów :) I na to przygotowali nas producenci wózka Hauck Duett 2. Wózek posiada duży, głęboki koszyk, który zmieści nie tylko codzienne zakupy, ale też kocyk, ubranka na zmianę, pieluchy i zabawki. 
  To co jest też bardzo istotne dla rodziców, to regulowana wysokość rączki, którą prowadzimy wózek. Bez problemu dopasujemy ją zarówno do osoby niskiej, jak i wysokiej :)

    Wózek Hauck Duett 2 posiada jeszcze wiele zalet, które rodzice docenią w trakcie użytkowania :) Nie bez znaczenia jest też jego wygląd - klasyczny i elegancki. 

Ten model wózka, a także inne: pojedyncze, bliźniacze,  rok po roku i do joggingu znajdziecie w sklepie wozkifoteliki.pl
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Dziecięce Inspiracje , Blogger