×

Pierwszy aparat fotograficzny dziecka

  Nie tylko dorośli pasjonują się fotografią, ale również dzieci uwielbiają robić zdjęcia. Jeszcze w zeszłym roku Julcio biegał z moim starym telefonem i uwieczniał wszystko co go otaczało, począwszy od nas, po zabawki, rysunki, ptaki na drzewie i mrówki na chodniku. Nie mieliśmy wątpliwości jaki prezent sprawiłby mu dużo radości i z okazji Dnia Dziecka dostał od nas aparat fotograficzny. Nie plastikową zabawkę, nie zwykłą cyfrówkę, ale aparat powstały specjalnie dla dzieci - bardzo fajny, wielofunkcyjny i bezpieczny Kidzoom Twist Plus
   Towarzyszy nam podczas spacerów, wycieczek, wakacji, ale też w domu, podczas zabawy. Jest to aparat idealny dla małych rączek. Nasz już nie jeden raz leżał na ziemi po upadku, a nie ma na nim nawet jednej ryski. Zawdzięcza to miękkiej obudowie z wytrzymałego tworzywa, która zabezpiecza go przed zniszczeniem. 
   Kidzoom Twist Plus to najprawdziwszy aparat fotograficzny z 4-krotnym zoomem cyfrowym, matrycą  2 mpix i lampą błyskową. Posiada  fantastyczną funkcję obrotowego obiektywu, której mogą pozazdrościć mu inne "dorosłe" aparaty. Teraz zrobienie selfie jest dziecinnie proste :)
   Aparat poza funkcją robienia zdjęć, pozwala też na nagrywanie krótkich filmików, dźwięków i tworzenie wesołych animacji. Kolorowe ramki i specjalne efekty pozwalają dziecku na tworzenie niezwykle kreatywnych obrazów. 
Dodatkowo Kidzoom Twist Plus posiada pięć łatwych w obsłudze gier, które zapewnią dzieciom rozrywkę np. podczas podróży. 

Aparat daje dużo możliwości na twórczą zabawę, poznawanie otaczającej nas przyrody, odkrywanie świata i rozwijanie pasji do fotografowania. Julcio go uwielbia :)


Aparat Kidzoom Twist Plus został wyróżniony w konkursie "Świat Przyjazny Dziecku", zorganizowanym przez Komitet Ochrony Praw Dziecka w kategorii Zabawka dla dzieci w wieku 3-7 lat. Ponieważ doskonale poznaliśmy aparat, wyróżnienie to wcale nas nie dziwi :) Bez wątpienia aparat jest urządzeniem, które nie tylko sprawi dużo radości dzieciom, ale też może wiele nauczyć. 

Jeśli szukacie dla swoich kilkulatków prezentu, który po kilkunastu minutach nie wyląduje w kącie, to z czystym sumieniem mogę Wam polecić Kidzoom Twist Plus.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Dziecięce Inspiracje , Blogger