×

Świąteczne dekoracje inspirowane naturą

  Coraz bliżej Święta! Uwielbiam Boże Narodzenie, wszystkie przygotowania z nimi związane i tą wyjątkową atmosferę przedświąteczną.  Uwielbiam grudniowy śnieg sypiący się z nieba, migające światełka na każdym rogu, dom pachnący wypiekami, White Christmas w radiu,  Kevina i Listy do M. Rodzice od zawsze dbali o to, aby świąteczna magia wypełniała nasz dom i to samo chcę dać Julusiowi. Wczoraj ubraliśmy choinkę i wyjęliśmy pierwsze dekoracje, dzięki czemu możemy cieszyć się Świętami dłużej :) 
    W tym roku pojawiły się u nas nowe dodatki: przepiękne bombki, wianuszki, drewniane zwierzątka i sznurkowa choinka. Nie są to zwykłe, przypadkowo kupione dekoracje, ale wyjątkowe, ręcznie wykonane dzieła sztuki.
Pracownia plastyczna Artan przygotowała w tym roku przepiękne dekoracje zimowe inspirowane klasyką i darami natury. 
Sznurkowe bombki i choinki są nie tylko wspaniałym upominkiem świątecznym, ale też cudną dekoracją świątecznego wnętrza. Delikatne, filcowe dodatki sprawiają, że każda bombka i każde drzewko jest inne, wyjątkowe i z pewnością niepowtarzalne. Jest też u nas drewniany jeżyk - wygląda jakby przed chwilą wydostał się spod śniegu :)
    Piękne, naturalne wianuszki wypełniają szyszki, mech, orzechy, drewniane dodatki, pomarańcze, i cynamon. Wszystkie pięknie pachną i sprawiają, że ciężko oderwać od nich wzrok. Doskonale zaprezentują się na ścianie, w oknie, nad kominkiem, na drzwiach, a nawet na świątecznym stole. 

  Świąteczny wystrój tworzy nie tylko choinka, światełka i kolorowe bombki na drzewkach, ale również detale i drobiazgi, które wypełniają nasze wnętrza, nadając im zimowego, ale ciepłego charakteru. W grudniu nie może ich zabraknąć w naszych domach :)
Najróżniejsze wianuszki, bombki, choinki i drewniane dekoracje Pracowni Plastycznej Artan znajdzie na:Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Dziecięce Inspiracje , Blogger