×

Świąteczne dekoracje inspirowane naturą? Razem z Bonprix :)


Coraz bliżej Święta! Uwielbiam Boże Narodzenie, wszystkie przygotowania z nimi związane i tą wyjątkową atmosferę przedświąteczną.  Uwielbiam grudniowy śnieg sypiący się z nieba, migające światełka na każdym rogu, dom pachnący wypiekami, White Christmas w radiu,  Kevina i Listy do M. Rodzice od zawsze dbali o to, aby świąteczna magia wypełniała nasz dom i to samo chcę dać Julusiowi. Wczoraj ubraliśmy choinkę i wyjęliśmy pierwsze dekoracje, dzięki czemu możemy cieszyć się Świętami dłużej :) 
Od kilku lat zbieram ozdoby świąteczne, a większość z nich to produkty znajej marki odzieżowej Bonprix :) Jak sami zobaczycie, Bonprix ma też wiele propozycji na ocieplenie naszych wnętrz!
Ja wybrałam przede wszystkim ozdoby inspirowane naturą, ale chcę Wam pokazać również inne dekoracje :)


Bonprix przygotował na święta o wiele więcej nastrojowych dekoracji. W sklepie internetowym znajdziecie wiele światełek, figurek, oryginalnych dodatków. Są tu także zasłony i firany świąteczne, obrusy, a także koce i poduszki. Każdy znajdzie co dla siebie, coś co sprawi, że bożonarodzeniowy klimat zagości w domach na dłużej. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Dziecięce Inspiracje , Blogger