×

Znak Jakości KidZone - V edycja już trwa

    Trwa V edycja Ogólnopolskiego projektu Znak Jakości KidZone - wyróżniającego najlepsze produkty i usługi dla dzieci i rodziców!
Znak Jakości KidZone to najbardziej prestiżowy projekt parentingowo-biznesowy z udziałem najlepszych, czołowych marek i firm kierujących swoją ofertę do segmentu rodzinnego.
Ideą projektu jest prezentowanie i promowanie najwyższej jakości produktów i usług dla rodziny, w szczególności dla dzieci oraz promocja podmiotów, dla których najwyższa jakość stanowi kluczową wartość w działalności biznesowej.

 Znak Jakości KidZone jest symbolem najwyższej jakości i wiarygodności, daje firmie szereg korzyści wizerunkowych i miejsce w elitarnym gronie liderów rynku.
Ambasadorami Projektu są znani i lubiani Rodzice: Piotr Rubik, Paulina Sykut - Jeżyna, Maria Rotkiel, Kamila Szczawińska oraz Michał Będźmirowski- Modny Tata.
  Udział w projekcie wiąże się z możliwością uzyskania wyróżnienia Znak Jakości KidZone oraz ogólnopolską kampanią reklamową dla Laureata.
Najlepsze firmy zasługujące na dodatkowe wyróżnienie otrzymają bardzo prestiżową nagrodę ***KidZone Star***.
   Projekt wspierają czołowe media parentingowe, life-stylowe i opiniotwórcze, a promocja firm obejmuje takie elementy, jak m.in.: Internet, prasa, radio, telewizja oraz eventy rodzinne.
  Znak Jakości KidZone to wskazówka dla wszystkich rodziców, gwarancja bezpieczeństwa i jakości wybieranych usług i produktów. Tym samym udział w projekcie to forma dotarcia do szerokiej grupy nowoczesnych rodziców o wysokiej sile nabywczej, poszukujących najwyższej jakości produktów i usług oraz niebanalnych rozwiązań.
  Podsumowaniem każdej edycji projektu Znak Jakości KidZone jest Gala Finałowa - ekskluzywny biznes mixer z udziałem Laureatów, przedstawicieli największych firm w Polsce, gwiazd show-businessu oraz licznych mediów. Wydarzenie co roku organizowane jest w eleganckich wnętrzach Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, przyciągając tłumy gości, a każdej Gali towarzyszy bogata oprawa artystyczna oraz aspekt charytatywny. Film z Gali możesz zobaczyc tutaj.
  Szczegółowe informacje na temat projektu, regulamin oraz dokumenty zgłoszeniowe dostępne są na stronie Organizatora: www.znakjakoscikidzone.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Dziecięce Inspiracje , Blogger