×

Znak Jakości KidZone 2017


Znak Jakości KidZone to największy w Polsce program promocji i rekomendacji najwyższej jakości usług i produktów dla dzieci oraz najlepszych rozwiązań dla rodziny. Projekt selekcjonuje, wyróżnia i skutecznie promuje najlepsze firmy zajmujące się produkcją, handlem i usługami skierowanymi do segmentu rodzinnego, w szczególności do najmłodszych.

Udział w projekcie niesie za sobą szereg korzyści wizerunkowych oraz wymiernych działań promocyjnych i reklamowych realizowanych na rzecz Laureatów. Zgłosić można firmę, markę, produkt lub usługę. Certyfikat potwierdzający najwyższą jakość oferowanych produktów i usług, ogólnopolska promocja firmy i dotarcie do milionów rodziców to niektóre z powodów, dla których warto wziąć udział w projekcie Znak Jakości KidZone.

Nowością tegorocznej edycji projektu jest KidZone Star- nagroda specjalna dla firm zasługujących na szczególne wyróżnienie i uhonorowanie za wybitną jakość oferowanych produktów i usług oraz szczególny wkład w kreowanie i wdrażanie najwyższych standardów rynkowych. Podsumowaniem każdej edycji programu jest Gala Finałowa- najbardziej prestiżowe wydarzenie w branży z udziałem przedstawicieli biznesu, show-businessu i mediów (Warszawa, listopad 2017)
Projekt Znak Jakości KidZone jest wspierany i rekomendowany przez znanych i lubianych rodziców - w gronie Ambasadorów są m.in. kompozytor Piotr Rubik, dziennikarka i prezenterka Paulina Sykut-Jeżyna, psycholog Maria Rotkiel, modelka Kamila Szczawińska, bloger Modny Tata (Michał Będźmirowski).


Znak Jakości KidZone:
  •     podkreśla obecność w gronie liderów rynku (najlepsze wyselekcjonowane marki)
  •     daje możliwość dotarcia do najbardziej wymagających Klientów (ogólnopolska kampania promocyjna)
  •    stanowi doskonałe narzędzie marketingowe dla firmy (certyfikat i znak graficzny projektu)
  •     podnosi prestiż i potwierdza wiarygodność
  •     buduje zaufanie i powoduje wzmocnienie marki
  •     utrwala pozytywny wizerunek firmy odpowiedzialnej społecznie
  •     jest wskazówką dla wszystkich Rodziców

Liczba miejsc w projekcie jest ograniczona. Szczegółowe informacje, regulamin oraz dokumenty zgłoszeniowe dostępne są na stronie Organizatora www.znakjakoscikidzone.pl


Bliższe informacje można też uzyskać telefonicznie pod nr. 500-564-545 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Dziecięce Inspiracje , Blogger