×

Dla dzieci, które uwielbiają pojazdy!


Julek jak większość chłopców kocha samochody. W każdym pokoju naszego mieszkania można znaleźć małe autka. Czasem sama się złoszczę, że cały nasz dom jest jednym wielkim pokojem do zabaw, a przecież przeprowadzając się do większego mieszkania byłam przekonana, że teraz wszystkie zabawki będą tylko u Julcia w pokoju. Ale to nie pierwszy i nie ostatni raz się pomyliłam :P

Duże samochody Julek ma schowane w pudełkach w kallaxie i najczęściej po zabawie trafiają na swoje miejsce. Trudniej jest z resorakami - te są wszędzie! Ostatnio wymyśliłam sobie bardzo fajną półkę na małe autka. Już do nas dotarła i jak tylko wrócimy z wakacji zamierzam ją zamontować na ścianie i z pewnością pokażę Wam zdjęcia. 

Kilka tygodni temu sprawiliśmy Julciowi niespodziankę i dostał od nas 5-poziomowy garaż na samochodziki Majorette. Był zachwycony, ponieważ dostał nie tylko nową bazę na swoje pojazdy, ale też myjnię samochodową, parking z windą i stacje benzynową, dzięki której autka nareszcie mogą się zatankować. 

To co najbardziej podoba się Julkowi to długi, zakręcony tor po którym samochodziki zjeżdżają bez zbędnego zatrzymywania czy blokowania się. Jeśli w trakcie zabawy okaże się, że autko nie jedzie ponieważ zabrakło mu paliwa, mamy dwie stacje benzynowe, na których może się zatankować. Jest też podnośnik, który pozwala zajrzeć do uszkodzonego pojazdu. Jeśli potrzebuje pilnie wjechać na samą górę - może wykorzystać do tego windę. A kiedy samochodzik się wybrudzi, w każdej chwili może zajechać na najwyższe piętro, gdzie znajduje się myjnia samochodowa. Dwa wałki do mycia z łatwością wyczyszczą każdy pojazd :)

Garaż Majorette jest nie tylko świetną propozycją na przechowywanie samochodzików, ale jest to przede wszystkim wielofunkcyjna zabawka, która sprawia dzieciom bardzo dużo radości. Ja się cieszę, że nie wymaga baterii, ani dostępu do prądu. Julcio z łatwością "uruchamia" windę, przekręcając uchwyt ze schowanym sznurkiem. 
Do garażu dołączyliśmy też kilka autek Majorette. Te samochodziki już dobrze znamy, Julek je bardzo lubi i ogromnie cieszy się z nowych nabytków do swojej kolekcji. Z kolekcji Majorette ma już m.in.  Audi R8, Lamborghini, Citroena, Mercedesa, BMW, a nawet Fiata 500 :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Dziecięce Inspiracje , Blogger