×

Jak kupować zabawki w niższych cenach? Poznajcie sprawdzony sposób ;)


Czas jaki dajemy dziecku jest bezcenny. Nic nie zastąpi wspólnych zabaw, wygłupów, przytulania, spacerów i zwyczajnego bycia razem. Julcio uwielbia kiedy jesteśmy wszyscy razem i kiedy ma nas tylko dla siebie. Ja sama kocham ten czas i z przyjemnością patrzę na tak szczęśliwego synka :) Nie da się jednak ukryć, że jest jeszcze coś co wywołuje szeroki uśmiech na jego buźce - są to oczywiście zabawki. 
Kiedy byłam w ciąży byłam bardzo "mądra". Miałam w głowie najróżniejsze pomysły i zasady, które zamierzałam wprowadzić i przestrzegać wraz z pojawieniem się dziecka na świecie. Jedną z nich było oczywiście nie uleganie dziecku i nie kupowanie zbyt wielu zabawek (o spaniu tylko w łóżeczku, nie noszeniu i nie kołysaniu już nawet nie wspominam). Jak się okazało życie wszystko zweryfikowało, a ja kierując się własną intuicją i ogromną miłością zaprosiłam synka do naszego łóżka, nosiłam, kołysałam i tuliłam ile się dało. Do dziś nie ograniczam przytulanek :) 
Zmieniło się też moje podejście do zabawek. Wiem, ze dzieci ich potrzebują do prawidłowego rozwoju i wiem, że zabawki sprawiają maluchom niesamowitą radość. Dlatego też w naszym domu są zabawki, jest ich naprawdę dużo i Julcio chętnie się nimi bawi - bardzo często w towarzystwie mamy i taty.

Dobre jakościowo i bezpieczne dla dzieci zabawki nie należą do tanich i doskonale wie o tym większość rodziców. A okazji do kupienia prezentu dla maluszków jest naprawdę wiele - urodziny, Dzień Dziecka, Mikołajki, Boże Narodzenie i każdy kolejny sukces. Okazji do świętowania nie brakuje, a niespodzianki jakie sprawiamy dzieciom mogą być niezapomnianym momentami ich dzieciństwa.

I choć wiele osób przestrzega i skrupulatnie pilnuje, by dzieci nie dostawały zbyt wielu prezentów lub by nie były rozpieszczane przez ukochanych dziadków, ciocie i wujków, to stosując zasadę „wszystko, byle z umiarem”, nie ma nic złego w obdarowaniu dziecka jakimś prezentem, zwłaszcza z nadarzającej się dobrej ku temu okazji. 

Początek lata wiąże się zarówno z Dniem Dziecka, okazją do obdarowania naszych pociech drobiazgami, które przydadzą im się w szkole, przedszkolu, zabawie w domu,  a także końcem roku szkolnego i początkiem wakacji. Julek uwielbia książki i taki upominek sprawia mu bardzo dużo radości, ale jak większość dzieci cieszy się z nowej piłki, klocków i zestawów do zabawy na świeżym powietrzu. I to właśnie tego rodzaju zabawki cieszą się teraz największą popularnością. Kolorowe baseny, wiaderka, dmuchane piłki i zabawki do wody to teraz szczyt marzeń nie jednego malucha. Kiedy ostatnio wybraliśmy się na zakupy, odwiedziliśmy Smyka i oboje z Julkiem nie mogliśmy oderwać oczu od letnich zabawek - kajaków, kolorowych materacy, nadmuchiwanych wyścigówek i zwierzątek, pompowanych mat i stolików interaktywnych pomagających maluszkom odkrywać świat. Jeśli chcielibyśmy kupić je wszystkie albo choć kilka z nich, musielibyśmy zostawić w sklepie fortunę. My kupujemy zabawki w Smyku, ale mamy swoje sposoby na obniżenie ich ceny :)

Żeby zminimalizować koszty związane z zakupem zabawek dla naszych pociech, a być może kosztem tego powiększyć budżet na wakacyjny wypoczynek czy pilniejsze potrzeby, warto mieć w zanadrzu stronę kody rabatowe do sieci SMYK, która oferuje rabaty nawet do 40% na zakup zabawek i basenów dla dzieci. Nie mogliśmy nie skorzystać :)

Ja sama bardzo chętnie odwiedzam portal z kodami rabatowymi, który pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy na wydatki związane z zakupem odzieży, butów, sprzętu czy wspomnianych powyżej zabawek. Kody są aktualizowane na bieżąco, przez co żadna promocja nie ma szans się ukryć!  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Dziecięce Inspiracje , Blogger