×

Samochód zdalnie sterowany - marzenie nie jednego mężczyzny!


Kiedyś usłyszałam, że mężczyźni nigdy nie dorastają, tylko zmieniają zabawki na droższe i coś w tym jest :) A najlepszym tego przykładem są samochody, na punkcie których nie jeden mężczyzna głupiej - i ten mały i duży!


Chłopcy od małego bawią się samochodzikami i bardzo często towarzyszy im w tym tata. Na początku kupujemy maluchom gumowe i drewniane autka, później resoraki, koparki i wywrotki, a przed zakupem prawdziwego samochodu nie może zabraknąć zabawy pojazdem zdalnie sterowanym.
Nie da się ukryć, że więź, jaka tworzy się między ojcem a synem, często jest więzią podpartą wspólnymi zainteresowaniami. I chyba to najbardziej przemawia za kupieniem takiego zdalnie sterowanego samochodu.

Motoryzacja to dziedzina, którą mężczyźni opanowali bez dwóch zdań. Ojcowie zabierają swych młodych potomków do garażu i uczą, jak należy obchodzić się z samochodem. Chłopcy czasem połykają bakcyla, a czasem nawet go nie dostrzegają. Dla obu tych grup jest jednak ciekawa alternatywa – zdalnie sterowane auto, którym można się bawić z tatą praktycznie wszędzie.
Zanim jednak przystąpimy do zakupu takiej zabawki, warto zastanowić się, która z nich będzie najbardziej pasowała do naszego dziecka. Kryterium, które najrozsądniej jest tu powziąć, okazuje się być wiek pociechy. Inne autko ucieszy bowiem 8-latka, a inne 12-latka. Można więc przyjąć przedziały od 3 do 9 lat oraz od 10 lat wzwyż.

Modele zdalnie sterowane dla dzieci w wieku do 9 lat
Samochodziki zdalnie sterowane, które ucieszą każde dziecko w wieku do 9 lat, nie muszą jeździć zawrotnie szybko. W czasach, gdy do dyspozycji mamy auta, które potrafią osiągnąć prędkość nawet 45 kilometrów na godzinę, wybieranie wolniejszych zabawek nie świadczy o braku polotu, ale o trosce o bezpieczeństwo naszych dzieci.
Nie jest sztuką zaimponować naszym znajomym. Sztuką jest sprawić, by prezent najbardziej przypadł do gustu maluchowi. A uczynić to można również w sposób wizualny. Większość dzieciaków w wieku do 9 lat na pewno bardzo się ucieszy, gdy rozpozna w swoim upominku ulubioną postać z kreskówki. Można przecież znaleźć takie samochody zdalnie sterowane, które stylizowane są na dziecięcych idolów – jak na przykład Zygzak McQueen z filmu Auta. Takie właśnie zdalnie sterowane samochody można znaleźć TUTAJ.

Modele zdalnie sterowane dla dzieci powyżej 10 lat
W kwestii dzieci, które są w wieku lat 10 i więcej, sytuacja wyboru odpowiedniego zdalnie sterowanego auta znacznie się rozjaśnia. Tu nie należy bać się ryzyka. Warto pomyśleć o poważniejszych zabawkach, które będą miały mocniejszy wydźwięk i większe możliwości.
Jak do tej pory baliśmy się wtajemniczać nasze dzieci w sprawy aut szybkich, tak teraz powoli można zacząć to robić. Nie ma tu mowy o inwestowaniu ogromnych pieniędzy w profesjonalne samochody osiągające wspomniane wcześniej 45 kilometrów na godzinę, lecz warto postawić na coś poważniejszego niż dżip z podobizną Lalki Barbie. O czym warto pamiętać – szybsze samochody posiadają tzw. tryb treningowy, dzięki któremu zachowane są podstawy bezpieczeństwa, a naszym dzieciom nie zagraża niebezpieczeństwo czy ryzyko uszkodzenia zdrowia.

Podczas wybierania odpowiedniego zdalnie sterowanego samochodu można pokusić się o rekomendacje najpopularniejszych marek, które posiadają własne linie tego typu zabawek. I tak można wymienić producentów takich jak na przykład Carrera.
Zdalnie sterowane samochody i nie tylko znajdziesz w sklepie z zabawkami Hey&Play!


7 komentarzy:

 1. Oj tak, mój mąż chętnie by się pobawił :).

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wiem kto by się bardziej ucieszył. Mąż czy dzieci 🤣🤣

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdalnie sterowane samochody to super prezent dla chłopca i tego dużego i tego małego. Syn dostał monster trucka zdalnie sterowanego i to był jeden z najlepszych prezentów :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Syn ma dwa zdalnie sterowane autka, marzy o samolocie jednak ja zachwycona nie jestem gdyż więcej ładowania baterii niż zabawy. Może to nam się takie modele trafiły, nie wiem.

  OdpowiedzUsuń
 5. Super sprawa, myślę że nawet dziewczynka może się spodobać haha

  OdpowiedzUsuń
 6. Powiem Ci, że takie auto było marzeniem mojej córki i bodajże dwa lata temu znalazła taki pod choinką :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Młody czy stary, zawsze z takiego prezentu się ucieszą :D

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Dziecięce Inspiracje , Blogger