×

VIII edycja Zabawki Roku - Najlepsze zabawki i gadżety dla dzieci wybrane!


Znamy już najlepsze zabawki i najciekawsze gadżety dla dzieci i rodziców! Bardzo się cieszę, że miałam okazję poznać je jako jedna z pierwszych, a to wszystko dzięki temu, że byłam członkinią jury najbardziej prestiżowego w Polsce konkursu Zabawka Roku. 
Wspólnie ze specjalistami branży dziecięcej, dziennikarzami, fizjoterapeutą dziecięcym Pawłem Zawitkowskim i znanymi rodzicami, m.in.: Anią Dereszowską, Kasią Zielińską, Karoliną Malinowską, Maciejem Zakościelnym, Dorotą Gardias, Jakubem Wesołowskim, Pauliną Sykut-Jeżyną, Joanną Racewicz, Wojciechem Błachem czy Łukaszem Nowickim oglądaliśmy, ocenialiśmy i testowaliśmy zabawki.

Zabawka Roku to tytuł przyznawany "zabawkowym hitom". Pomysłodawcą konkursu jest portal Zabawkowicz z Magdą Kordaszewską na czele. 
Oceniamy pomysł na zabawkę, design, funkcjonalność, to jak wpływa na rozwój dziecka, bezpieczeństwo i jakość wykonania, a także opis zabawki i to czy rzeczywiście jest dostosowana do wieku dziecka, jaki sugeruje producent. 
Na tę VIII edycję konkursu zabrałam najlepszego eksperta - mojego synka. Julcio czuł się jak w raju i sam miał kilka swoich zwycięskich typów :)

Klikając w poniższe kategorie zobaczycie wszystkie nagrodzone zabawki i gadżety VIII świątecznej edycji Zabawki Roku!


ZABAWKA ROKU - nagrodzone i wyróżnione zabawki, Nagroda Dzieci 2017
Wszystkie zgłoszone produkty zobaczycie TUTAJ

NAGRODA RODZICÓW - nagrodzone i wyróżnione produkty
Wszystkie zgłoszone produkty zobaczycie TUTAJ
Zdjecia: www.zabawkaroku.pl

1 komentarz:

  1. Własnie teraz, przed Mikołajem sugerowałam się znaczkiem Zabawka Roku, bo sama wiem, że jest to "tytuł" nadawany tylko wartym do kupienia produktem. Ciszę się, że mamy Ciebie z Jury :)
    Małgosia

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Dziecięce Inspiracje , Blogger