×

Fashion for Kids 2018


Od kilku lat mamy przyjemność uczestniczenia i obejmowania patronatem medialnym fantastycznego wydarzenia jakim są Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME w Kielcach. 

Bardzo mnie cieszy, że sukces tej imprezy zainspirował jej twórców do podjęcia kolejnego wyzwania - tym razem będą to targi skoncentrowane na modzie dziecięcej, a pierwsza edycja wystawy odbędzie się już od 28 do 29 czerwca 2018.Za sprawą premierowych targów Fashion for Kids kielecki ośrodek wystawienniczo- kongresowy, od 28 do 29 czerwca, zamieni się w modowy salon wystawowy poświęcony modzie dziecięcej.
Do udziału w nowym wydarzeniu o modelu kontraktacyjnym zapraszani są profesjonaliści  z całego świata - właściciele i przedstawiciele odzieżowych sklepów dziecięcych (stacjonarnych i internetowych), kupcy, dystrybutorzy, hurtownicy, projektanci oraz designerzy.

Premierowa wystawa organizowana w jednym z dwóch największych ośrodków targowych w Europie Środkowo – Wschodniej poświęcona jest szeroko pojętej branży tekstyliów dziecięcych.
W Targach Kielce prezentowane będą kolekcje ubranek dla dzieci w różnym wieku: od noworodka po nastolatka. 
Nie zabraknie nakryć głowy, ubrań kąpielowych, designerskich rozwiązań czy odzieży okazjonalnej - ubranek karnawałowych i szkolnych mundurków. 
Oprócz konfekcji prezentowane będzie także obuwie i akcesoria, w tym ozdoby do włosów, torebki, plecaki i biżuteria. 
Co więcej, na stoiskach wystawców pokazywane będą przeróżne wyroby włókiennicze: od kocyków, poduszek, przez otulacze, aż po pościele w najmodniejsze wzory. 

Pierwsza edycja Fashion for Kids to pewne wejście Targów Kielce w świat mody dziecięcej, a dla zwiedzających okazja do podejrzenia najnowszych trendów. Otóż, w kieleckim ośrodku targowym pojawi się specjalny wybieg, po którym dzieciaki będą pewnie kroczyć prezentując najnowsze kolekcje wiodących marek szyjących dla najmłodszych.

Program Fashion for Kids 2019 obfitować będzie w wiele ciekawych punktów. Oprócz prezentacji najnowszych trendów na nadchodzący sezon, organizatorzy zaplanowali wiele spotkań, które umożliwią wymianę doświadczeń z najlepszymi specjalistami tego sektora. 
Do udziału w targach zaproszono, m.in. autorów popularnych blogów i wideoblogów mówiących o modzie dla dzieci.

Ja zamierzam spędzić tam całe dwa dni i z przyjemnością pochwalę się Wam relacją!

3 komentarze:

Copyright © 2016 Dziecięce Inspiracje , Blogger