×

X edycja konkursu Zabawka Roku 2018! Poznajcie wyniki!Jubileuszowy konkurs Zabawka Roku został rozstrzygnięty! Kilka dni temu wspólnie ze znanymi rodzicami wybieraliśmy najbardziej pomysłowe zabawki i akcesoria dla dzieci, a także najlepsze gadżety i produkty do opieki nad maluszkami.
Czuję się ogromnie wyróżniona i jest mi naprawdę miło, że po raz kolejny mogłam uczestniczyć w spotkaniu i przede wszystkim mieć wpływ na zwycięskie zabawki!


Jubileuszowa gala konkursu Zabawka Roku, Nagroda Rodziców przyciągnęła najbardziej znane mamy i ojców polskiego showbiznesu. Wspólnie z nimi uczestniczyliśmy w warsztatach kreatywnych zorganizowanych w hotelu Brant. Wśród gwiazd znaleźli się:  Otylia Jędrzejczak, Anna Korcz, Odeta Moro, Tomasz Karolak, Rafał Mroczek, Anna Dereszowska, Dorota Gardias, Karolina Malinowska, Marcin Mroczek, Łukasz Nowicki, Jakub Wesołowski, Maja Popielarska, Anna Dec, Małgorzata Kosik, Karina Kunkiewicz, Jimi Ogden, Agnieszka Mrozińska, Michał Olszański i Wojciech Błach. 
Konkurs Zabawka Roku, Nagroda Rodziców to najważniejszy plebiscyt ekspercki w Polsce. Jurorzy wybierają w nim najbardziej pomysłowe zabawki i przedmioty do opieki i pielęgnacji dzieci. Docenione przedmioty rozwijają dzieci, spełniają najwyższe standardy jakości i cechują się wyjątkową estetyką wykonania. 

"Zabawką Roku już po raz 10-ty pokazujemy, że z dziećmi można bawić się mądrze i ciekawie. Nagrodzone zabawki otrzymują znak jakości Zabawki Roku" - mówi redaktor naczelna Serwisu Zabawkowicz.pl - Magdalena Kordaszewska
W tym sezonie dominowały gry planszowe, ale bardzo pozytywnie zaskoczyły nas również zabawki elektroniczne i to przy nich Julcio spędził bardzo dużo czasu :) Były też nasze ulubione króliczki Alilo, które tym razem prezentowały klocki magnetyczne Oslo, były wspaniałe zabawki konstrukcyjne, pojazdy zdalnie sterowane, maskotki, lalki i cudowne lale, które skradły moje serce - Kate4Kids.

Klikając w poniższe kategorie, poznacie wszystkie nagrodzone zabawki i gadżety 
X Jubileuszowej edycji konkursu Zabawka Roku16 komentarzy:

 1. Wow, to musiało być naprawdę ciekawe przedsięwzięcie. Przeglądając zdjęcia dostrzegłam smutkozjadki- widziałam je kilkakrotnie gdzieś na instagramie. Już wtedy wpadły mi w oko :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Smutkozjadki są urocze! I wróciły do domu z w pełni zasłużoną nagrodą!

   Usuń
 2. Ile cudnych zabawek...:) Nigdy nie interesowałam się tym konkursem, choć nazwa jest mi znana

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jedyny tak prestiżowy konkurs i ciężko o nim nie słyszeć ;) Ja sama dziś oglądałam relację w telewizji :)

   Usuń
 3. Dużo tych zabawek, nie wiedziałabym na które by się zdecydować.

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowne przeżycie... tyle wspaniałych zabawek w jednym miejscu i na dodatek można je wszystkie wypróbować ;) Zazdraszczam <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedy jedziemy do Warszawy na konkurs, Julek opowiada wszystkim, że jedzie do "Krainy Zabawek" i rzeczywiście coś w tym jest :)

   Usuń
 5. zazdroszczę :D bawiłabym się lepiej niż dziecko :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można było zauważyć dorosłych, którzy bawili się jak dzieci ;)

   Usuń
 6. Wspaniała zabawa dla dzieci i dorosłych ;) Wybóry znakomite.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wygrały wspaniałe zabawki i produkty przydatne rodzicom, choć nie da się ukryć, że chciało się nagrodzić jeszcze więcej!

   Usuń
 7. Cudowny świat zabawek, wielka różnorodność, naprawdę trudno wybrać te najlepsze. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ocenialiśmy ponad 120 produktów i naprawdę trudno było wybrać te najlepsze!

   Usuń
 8. Takie rankingi mogą tez być pomocne przy zakupie prezentów świątecznych, zwłaszcza dla tych, którzy nie znają się na zabawkach.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Dziecięce Inspiracje , Blogger