×

Zabawka Roku 2019


XI edycja konkursu Zabawka Roku już za nami. Tydzień temu wspólnie ze znanymi rodzicami wybieraliśmy najbardziej pomysłowe zabawki, gry i akcesoria dla dzieci, a także najlepsze gadżety i produkty do opieki nad maluszkami.
Czuję się ogromnie wyróżniona i jest mi naprawdę miło, że już po raz siódmy mogłam uczestniczyć w spotkaniu i przede wszystkim mieć wpływ na zwycięskie zabawki!

- Zabawa z dziećmi powinna być frajdą, także dla dorosłych. Udowadniamy, że z dziećmi można się bawić mądrze. Rodzice to doceniają. Szukają produktów oznaczonych charakterystycznym żółto-czarnym znaczkiem. Wiedzą, że przeszły test najważniejszych nazwisk w branży. – mówi Magdalena Kordaszewska, Organizatorka Konkursu Zabawka Roku, Nagroda Rodziców.

W tej edycji konkursu, organizowanej, jak zawsze przez portal Zabawkowicz.pl wzięli udział: Anna Czartoryska, Anna Guzik, Katarzyna Bujakiewicz, Zofia Ślotała, Katarzyna Burzyńska, Anna Dereszowska, Katarzyna Zielińska, Anna Korcz, Dorota Michałowska, Otylia Jędrzejczak, Joanna Racewicz, Agnieszka Hyży, Paulina Sykut-Jeżyna, Dorota Gardias, Agnieszka Mrozińska, Odeta Moro, Karolina Malinowska, Anna Dec, Beata Sadowska, Wiola Kołakowska, Zuzia Kaszuba i Małgorzata Kosik. Był również świeżo upieczony tata Rafał Maślak, jak również Michał Olszański, Wojciech Błach i Jakub Wesołowski.

Ta edycja konkursu była dla nas jedną z najlepszych. Było dużo planszówek, które uwielbiamy, były zabawki i sprzęty zachęcające do aktywności na świeżym powietrzu, były nasze ulubione świecące plecaki (więcej o nich przeczytacie w TUTAJ). 
Julek najwięcej czasu spędził przy Robocie Jimu, natomiast ja z Tomkiem, co chwilę wracaliśmy do Rebla, który jak zawsze pokazał świetne gry. Dla nas bez wątpienia hitem są Tagi i o nich już niedługo napiszę na blogu.
Klikając w poniższe kategorie, poznacie wszystkie nagrodzone zabawki i gadżety Zdjęcie wykorzystane w tym wpisie pochodzą z portalu Zabawkowicz.pl


7 komentarzy:

 1. Szkoda, że nie podajesz we wpisie swoich typów, byłam ich ciekawa ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. ciekawa gra dla dziecka, myślę że dla dorosłych dzieci niepełnosprawnych w pracy by się przydała

  OdpowiedzUsuń
 3. Zabawka Roku to super akcja! Kiedyś nawet na niej byliśmy

  OdpowiedzUsuń
 4. Śledzę za każdym razem laureatów tego konkursu

  OdpowiedzUsuń
 5. Ależ cudenka. Można się nieźle napatrzeć i opkupić.

  OdpowiedzUsuń
 6. Przed Dniem Dziecka podpowiedzi jak znalazł 😀

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Dziecięce Inspiracje , Blogger